Віддалене адміністрування

У звичайного користувача часто виникають деякі труднощі, або проблеми у користуванні комп’ютером. Але щоразу викликати майстра додому – досить проблемно, або ж, якщо мова іде про робочий офіс, то окрема людина, яка буде постійно цим займатись – не завжди найкраще рішення.

Але іноді дійсно трапляються такі ситуації, що потребують швидкого вирішення.

І одним із варіантів вирішення такої проблеми може стати віддалений системний адміністратор.

Хто він, як саме працює, що входить в його обов’язки – ми розглянемо нижче.

Віддалений адміністратор – це майстер, що за допомогою спеціального програмного забезпечення може проводити сервісне програмне обслуговування та налаштування вашої техніки із свого робочого місця.

Набір таких програмних засобів дозволяють йому повністю брати під своє керування довірений йому комп’ютер, не знаходячись біля нього безпосередньо.

Такі програми працюють досить просто: вони об’єднує комп’ютер користувача із комп’ютером адміністратора за допомого мережі (локальної, або інтернет). Передача даних між комп’ютерами відбувається через захищені канали зв’язку та з використанням криптостійких алгоритмів шифрування.

Робота віддаленого адміністратора проходить за його власним комп’ютером, на екрані якого відображається інформація із комп’ютера користувача.

Таким чином, віддалений системний адміністратор, у режимі телефонної розмови, переписки або прямого керування (коли сигнали від клавіатури та миші передаються напряму до іншого комп’ютера) вирішує поставлену перед ним проблему.

Отож, ми можемо зробити висновок, що така форма співпраці є досить зручною та вигідною як у матеріальному плані, так і у швидкості реакції на виникаючі проблеми. Вона не вимагає від системного адміністратора присутності в офісі (що є досить вигідно для обох сторін), а бо ж не потребує виїзду на місце (на приклад у квартиру).

Телефонуйте чи оформляйте заявки та отримуйте кваліфіковану комп’ютерну допомогу від kompio.com.ua