НАШІ послуги

Абонентське обслуговування

Рішення для бізнесу

Якісно та швидко вирішити проблеми з комп’ютерною технікою допоможуть послуги з IT-аутсорсингу від компанії «Компіо»! IT-аутсорсинг — це залучення справжніх професіоналів для підтримки працездатності програмного та апаратного забезпечення підприємства чи установи, без необхідності утримання власних штатних спеціалістів. Умови надання послуг узгоджуються з кожним клієнтом індивідуально в залежності від наявної ІТ інфраструктури, компетенції користувачів комп’ютерної техніки тощо.
Рішення для користувачів

Рішення для користувачів

Ми маємо досвід у технічній підтримці всіх Ваших домашніх пристроїв. Ми не зупиняємося, поки проблему не буде вирішено. Надаючи Вам негайну підтримку з боку досвідчених технічних спеціалістів за допомогою телефону або інтернету, ми робимо Ваше життя набагато простішим. Ми з’єднуємося з Вашим комп’ютером віддалено та вирішуємо проблеми, починаючи від видалення вірусів та шкідливих програм, проблеми з антивірусом та програмним забезпеченням, безпеки домашніх мереж, налаштуванням комп’ютерів, вирішенням поштових проблем тощо. Щоб отримати технічну підтримку Вам необхідно просто здійснити телефонний дзвінок або написати нам в чат чи електронну пошту.

Дзвоніть зараз, щоб отримати допомогу (067) 38-38-112
ремонт ноутбуків

Ремонт ноутбуків

Ноутбуки, або як кажуть в інших країнах лептопи – це найпоширеніші у світі комп’ютери. Вони по праву отримали таку популярність завдяки поєднаню потужності стаціонарних ПК та портативністі планшетів. Але завдячуючи своїм перевагам, лептопи схильні ламатися.

Перш за все ми виконуємо діагностику. Вона дозволяє встановити всі несправності пристрою. Після узгодження вартості ремонту з Вами, наші інженери з відповідним досвідом роботи і кваліфікацією на сучасному професійному обладнанні виконують ремонт вашого ноутбуку. Якщо для відновлення повної працездатності необхідні запчастини, ми встановлюємо лише нові деталі від перевірених постачальників.

Ремонт мобільних пристроїв

Ремонт мобільних пристроїв

Мобільні телефони стали одним з найважливіших побутових і ділових надбань сучасної людини. Уявити сучасне життя без телефону просто неможливо. Це, мабуть, найбільш необхідний пристрій.

Ремонт мобільних телефонів – це важливий процес, який вимагає точної діагностики причин несправності.

Як провести комплексну діагностику, відновити працездатність телефону, прошити або ж наклеїти захисну плівку знають наші експерти.

© «Компіо» — Ваш системний адміністратор, 2008–2019. | Всі права захищені. | Design by Vasyl Bahniuk.