ремонт мобільних пристроїв

Прошивка телефону

Прошивка – це мобільна операційна система, яка відповідає за ефективну роботу пристрою. Існує ряд причин, коли необхідна прошивка:
• Безпричинне вимикання смартфона.
• Тривалий відгук вбудованих програм і тачскріна.
• Мимовільна зміна налаштувань.
При програмній несправності смартфону – слід негайно задуматися про вирішення проблеми.
Наші експерти професійно усунуть несправність.

ЗАМІНА БАТАРЕЇ ТЕЛЕФОНУ

Протягом експлуатації акумулятор в смартфоні починає погано тримати заряд. Рішення просте – необхідна заміна акумулятора.

Заміна дисплейного модуля (тачскрін + LCD)

Дисплей – екран для виведення інформації, призначений для візуального відображення даних. На сьогоднішній день – одна з найбільш необхідних запчастин мобільного телефону.
Однак, незважаючи на широкий різновид, заміна дисплея мобільного телефону залишається найбільш поширеним видом ремонту, так як саме ця частина апарату найбільш часто пошкоджується. У нас можна зробити заміну дисплей окремо або в комплекті з сенсорним екраном.

Заміна роз’єму живлення

Заміна роз’єму живлення – досить трудомісткий процес. У нас в наявності – лише оригінальні комплектуючі, завдяки яким ваш пристрій буде радувати вас довгий час.
Внаслідок таких поломок може знадобитися заміна контролера живлення:
• зарядний пристрій не працює;
• телефон випадково впустили або вдарили;
• айфон впав в воду;
• зносу внаслідок тривалого користування.
Процес ремонту роз’єму живлення завжди починається з ретельної діагностики. У переважній більшості випадків ремонт зводиться до заміни комплектуючих.

Тріщини чи розбита матриця. Вартість цього виду робіт залежить від типу матриці, а також діагоналі екрану.

Заміна камери

Досить часто в процесі інтенсивної експлуатації смартфонів і портативних пристроїв їх камери покриваються подряпинами, ламаються і відмовляються нормально працювати. У цьому випадку найбільш оптимальним варіантом буде заміна камери, що допоможе відновити початкові параметри мобільного пристрою.

Заміна кнопки включення

Кнопка включення телефону є однією з найголовніших кнопок у всьому мобільному пристрої. Її основними функціями є ввімкнення та вимкнення телефону. Не працювати кнопка включення телефону може через пошкодження контактів або механічного пошкодження самої ж кнопки. Така проблема є дуже поширеною і може бути у будь-якої моделі телефону, не залежно від класу телефону.

© «Компіо» — Ваш системний адміністратор, 2008–2019. | Всі права захищені. | Design by Vasyl Bahniuk.